با ما همراه باشید

سینمای ایران

احسانی: “وقتشه” با پشتوانه تحقیق و پژوهش درباره ازدواج صحبت می‌کند

منتشر شده

در

به گزارش ایران مگ به نقل از تسنیم، محمد احسانی رئیس شبکه نسیم با حضور در محل ضبط برنامه “وقتشه” با عوامل این برنامه دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه اعضای گروه محتوایی برنامه، جزییات برنامه‌ریزی محتوایی “وقتشه” را تشریح کردند.

در این دیدار، محمد علی الستی، مشاور محتوایی برنامه در سخنانی از شیوه مهندسی معکوس در پرداخت به موضوعات سخن گفت و ادامه داد که پس از تحلیل یک عارضه اجتماعی و ایجاد راهکار برای آن، با کاوش موضوعات و انجام اقدامات پژوهشی، واقعیات سوژه ها احسا می‌شوند.

وی همچنین بر اهداف اصلی این برنامه مبنی بر کمک به مردم جامعه در آموختن مهارت‌های لازم برای تشکیل یک خانواده سالم و زندگی پایدار، براساس آموزه‌های فرهنگ ایرانی- اسلامی تأکید کرد.

در ادامه جلسه محمد احسانی، ضمن تشکر از تلاش‌های چند ماهه گروه سازنده طی سخنانی اعلام کرد که لزوم راه‌اندازی و شروع یک برنامه در شبکه نسیم تناسب آن با دستور کار این شبکه یعنی نشاط و سرگرمی است و برنامه “وقتشه” نیز ضمن تبعیت از این شیوه، روند روبه رشدی را از ابتدای تولید شروع نموده که ماحصل آن، شکل‌گیری برنامه ای است که ضمن ایجاد شادابی و طراوت در محتوی نیز قابل ارجاع و توجه است.

وی تأکید کرد: در این برنامه صرفاً از معرفی جذابیت‌های سطحی در مقوله ازدواج استفاده نشده، بلکه با پشتوانه تحقیق و پژوهش از اهمیت بالای سنت ازدواج در جامعه صحبت می‌کند که همین امر باعث ترغیب و تفاوت نگرش در مخاطبان شده به گونه‌ای که طبق آخرین آمار نظر سنجی رسمی سازمان صدا و سیما رقم ارزنده‌ای از میزان اقبال مخاطبین را به خود اختصاص داده که سرمایه ارزشمند برای شبکه و سازمان صدا و سیما محسوب می‌شوند.

مدیر شبکه نسیم در پایان، لزوم اطلاع‌رسانی و تبلیغات این برنامه قبل و پس از پخش و ایجاد ارزش افزوده برای موضوعات را از ضروریات آن برشمرد.

انتهای پیام/

تبلیغات

برترین ها