با ما همراه باشید

سینمای جهان

انتشار نخستین تصاویر از فیلم سینمایی «بیوه ها» به کارگردانی «استیو مک کوئین»

منتشر شده

در

فیلم بیوه ها,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
نخستین تصاویر از فیلم سینمایی “بیوه ها” به کارگردانی “استیو مک کوئین” کارگردان مطرح فیلم “۱۲ سال بردگی” منتشر شد.

به گزارش میزان، نخستین تصاویر از فیلم سینمایی “بیوه‌ها” به کارگردانی “استیو مک کوئین” کارگردان مطرح فیلم “۱۲ سال بردگی” منتشر شد. 

 

وایولا دیویس در جدیدترین فیلم استیو مک‌کویین بازی می‌کند که یک تریلر سرقتی با عنوان “بیوه‌ها” است. جیلیئن فلین، رمان‌نویس و فیلم‌نامه‌نویس “دختر گم‌شده” به پروژه ملحق شده است تا فیلم‌نامه را با همکاری مک‌کویین بنویسند.

 

این فیلم بر اساس سریال انگلیسی کوتاهی محصول سال ۱۹۸۳ شکل می‌گیرد که داستانش درباره چهار سارق مسلح است که در یک سرقت ناموفق کشته می‌شوند و بعد نوبت بیوه‌های‌شان است که سرقت را به سرانجام برسانند.

 

فیلم بیوه ها,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

این فیلم توسط مک‌کویین و ایئن کانینگ و امیل شرمن از کمپانی “سی‌سا فیلمز” که “سخنرانی پادشاه” برنده‌ی اسکار بهترین فیلم را در کارنامه دارد) تهیه می‌شود که پیش از این در «شرم» هم با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

 

استیو مک‌کویین پس از فیلم بسیار موفق “۱۲ سال بردگی” (۲۰۱۳) که برنده‌ی اسکار بهترین فیلم شد، درگیر مجموعه‌ای با عنوان «Codes of Conduct» برای شبکه‌ی «اچ‌بی‌او» شد و این اولین فیلم سینمایی او پس از چهار سال خواهد بود؛ تا با این حساب که برای سال آینده، آماده‌ی نمایش عمومی شود.جنیفر لورنس قرار بود یکی از چهار نقش اصلی را بازی کند ولی به خاطر تداخل برنامه‌هایش موفق به این کار نشد.

 

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 9 =

برترین ها