با ما همراه باشید

اخبار

«انتقامجویان: جنگ بی نهایت» دو میلیارد دلاری شد

منتشر شده

در

رکوردشکنی ابرقهرمان‌های مارول در گیشه دنیا

ایران مگ | انتقام جویان

«انتقامجویان: جنگ بی نهایت» دو میلیارد دلاری شد

ایران مگ: فروش جهانی جدیدترین فیلم «انتقامجویان» بعد از ۴۸ روز اکران در سینماهای دنیا از مرز دو میلیارد دلار عبور کرد. ساعاتی پیش، استودیوی دیزنی خبر دو میلیارد دلاری شدن نوزدهمین فیلم جهان سینمایی مارول را اعلام کرد. تا پیش از این، فقط سه فیلم «آواتار» (2.79 میلیارد دلار)، «تایتانیک» (2.19 میلیارد دلار) و «جنگ ستارگان ۷» (2.0.7 میلیارد دلار) به فروش بالاتر از دو میلیارد دلار دست یافته بودند.

فیلم ابرقهرمانی «انتقامجویان: جنگ بی‌نهایت» از لحاظ فروش داخلی با کسب ۶۵۶٫۱ میلیون دلار درآمد، پنجمین فیلم پرفروش گیشه امریکا در همه دوران‌ها به شمار می‌رود. این در حالی است که رکورد پرفروش‌ترین افتتاحیه در گیشه امریکا (۲۵۷٫۷ میلیون دلار) به جدیدترین فیلم ابرقهرمان‌های مارول اختصاص یافته است. «جنگ بی‌نهایت» از ۲۷ آوریل در سینماهای امریکا اکران شد و بعد از سه روز، با ده میلیون دلار اختلاف از «جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد» پیشی گرفت.

«انتقامجویان: جنگ بی نهایت» دو میلیارد دلاری شد

از لحاظ فروش بین‌المللی، این فیلم ۱۴۹ دقیقه‌ای با کسب ۱٫۳۴۶ میلیارد دلار درآمد، سومین فیلم پرفروش باکس آفیس جهان شمرده می‌شود. این فیلم با کسب ۱۹۹٫۳ میلیون دلار درآمد در گیشه چین – به عنوان دومین بازار بزرگ سینمای جهان – افتتاح شد و کارشناسان گیشه را شگفت‌زده کرد. در حال حاضر، ساخته جدید برادران روسو با کسب نزدیک به ۳۷۰ میلیون دلار درآمد تا امروز، سومین فیلم پرفروش گیشه چین در همه دوران‌ها به شمار می‌رود.

همچنین رکورد سریع‌ترین فیلمی که در تاریخ گیشه به باشگاه میلیاردی‌ها پیوسته، متعلق به «انتقامجویان: جنگ بی‌نهایت» است (در مدت ۱۱ روز). پیش از این، «جنگ ستارگان ۷» با سرعت ۱۲ روزه رکورددار بود.

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

تبلیغات

برترین ها