rs 1024x759 180727075140 102423212718 960x5401

اورلاندو بلوم روی صحنه تئاتر جدی است. او طی نمایش تئاتر «جوِ قاتل» در تئاتر «وِست اِند» لندن دوبار بازی‌اش را بخاطر تماشاچی‌ای که با آی‌پدش ور می‌رفت، قطع کرد.

اورلاندو بلوم انقدر به صحنه تئاتر حساس است که به خاطر کم اهمیتی یک تماشاچی و کار با آی‌پد در حین اجرای نمایش ضمن قطع کردن بازی تهدید کرد که چنانچه این حرکت تکرار شود، کل نمایش را تعطیل می‌کند. واکنش بلوم نشان از عشق و احترام شدید این هنرمند و قداستی است که برای هنر قائل است.

مارک شِنتون، منتقد تئاتر لندن در مورد این واکنش بلوم در توئیترش نوشت: بلوم حین اجرا، بازی‌اش را قطع کرد و به آن تماشاچی گفت «همین الان آن آی پد را کنار بگذارید» و پس از اینکه آن تماشاچی باز با آی پد کار می‌کرد مجددا گفت «من بازی را متوقف می‌کنم و منتظر می‌مانم تا شما آن آی‌پد لعنتی را کنار بگذارید»

نکته جالب اینکه یکی دیگر از حضار در سالن با نام «هری ادوین» هنرپیشه در جواب به توئیت آقای شِنتون و دفاع از آن زن و آی‌پد دردسر سازش گفت: من درست پشت سر آن خانم نشسته بودم و دیدم که او با آی‌پد کار یا بازی نمی‌کند و فقط بخاطر گرمای بسیار شدید سالن داشت از پنکه کوچکی که به آن نصب شده بود برای خنک کردن خودش استفاده می‌کرد که به همین خاطر از آن عکس گرفتم و شما در این عکس می‌توانید آن را ببینید.

نمایش «جو قاتل» با بازی اورلاندو بلوم از چهارم ژوئن شروع شده و تا هجدهم آگوست روی صحنه تئاتر «وست اِند» لندن خواهد بود.