twd 816 gp 1114 0579 rt w700

 انسان ها و زامبی ها در تریلر جدید فصل نهم سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) در همسایگی هم و در محیطی کثیف زندگی نکبت باری را تجربه می کنند، بعد از یک تیزر کوتاه در هفته های گذشته، در مراسم کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۸ بود که شبکه AMC تریلری ۵ دقیقه ای از فصل نهم این سریال را منتشر کرد که تغییراتی گسترده را در داستان به تصویر می کشد. اگر چه در این تریلر نسبتاً بلند شاهد صحنه های اکشن زیادی نیستیم اما حس مرگ و قحطی در سراسر این تریلر موج می زند. در این تریلر شاهد هستیم که بازماندگان حمله آخرالزمانی زامبی ها یا همان مرده های متحرک، نظمی جدید را با تشکیل جامعه ای جدید را تشکیل داده اند.

به گزارش ایران مگ به نقل از روزیاتو، ظاهراً آن ها از هر زمان دیگری به شرایط پایدار و زندگی قابل تحمل در دنیای هولناک نزدیک تر هستند و دور نگه داشتن زامبی ها و دیگر وظایف روزانه برای زنده ماندن به یک امر عادی و روزمره تبدیل شده است. اما در واقع یک بار دیگر شاهد درگیری های بزرگ و مهمی بین زندگان هستیم در حالی که تلاش دارند در دنیای پر استرس، بیرحم و قحطی زده برای زنده ماندن با یکدیگر درگیر شده و جنگی خونین را رقم بزنند. شاید مهم ترین نکته در فصل نهم سریال «مردکان متحرک» خداحافظی اندرو لینکلن، بازیگر نقش ریک گریمز باشد که از فصل اول تاکنون در سریال حضور داشته و نقش رهبری گروه بازماندگان را بر عهده داشت.

آنجلا کانگ، شورانر جدید سریال «مردگان متحرک» در مورد رفتن اندور لینکلن و شخصیت ریک گریمز از این سریال چنین گفته است:” این موضوع از آن چیزهایی است که قاعدتاً من نمی خواهم آن را برای طرفداران اسپویل کنم اما چیزی که می توانم به شما بگویم این است که داستانی بسیار جالب برای ریک داریم. او به طور فعال در حال فکر کردن بر روی چیزی است که باید در مورد آینده او انجام گیرد”.

اندرو لینکلن به طور رسمی در این مراسم خداحافظی خود را از نقش ریک گریمز اعلام کرد. وی تنها در ۶ اپیزود فصل نهم حضور خواهد داشت و از چند ماه پیش شایعاتی در مورد خارج شدن او از نقش ریک گریمز شنیده می شد. این بازیگر ۴۴ ساله در پاسخ به سوالی که در مورد خداحافظی او از این سریال، چنین گفت:” این آخرین فصل من خواهد بود که نقش ریک گریمز را بازی می کنم”. وی همچنین با اشاره به تمام صحنه های احساسی که وی در طول این سال ها در سریال «مردگان متحرک» بازی کرده، قول داد که گریه نکند!

رابرت کرکمن، خالق سریال نیز خداحافظی لینکلن را از این سریال تایید کرد اما به طرفداران قول داد که پایانی جذاب و عالی برای شخصیت ریک گریمز در نظر گرفته شده است. اولین اپیزود از فصل نهم سریال «مردگان متحرک» روز یکشنبه ۷ اکتبر (۱۵ مهر) از شبکه AMC پخش خواهد شد