با ما همراه باشید

سینمای ایران

سعید آقاخانی با ماهی و برکه به سینما می‌آید/دورخیز بازیگر سینما برای دومین سیمرغ جشنواره فجر

منتشر شده

در

فیلم سینمایی ماهی و برکه,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران
“سعید آقاخانی” بازیگر دارنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر در فیلم سینمایی “ماهی و برکه” نخستین تجربه کارگردانی “علی براتی” به ایفای نقش پرداخته است.

به گزارش میزان، “سعید آقاخانی” بازیگر دارنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر در فیلم سینمایی “ماهی و برکه” نخستین تجربه کارگردانی “علی براتی” به ایفای نقش پرداخته است.

تدوین فیلم سینمایی “ماهی و برکه” به کارگردانی علی براتی توسط حسن حسندوست درحال انجام است. تا به این لحظه ۵۰ درصد از تدوین این فیلم سینمایی انجام شده و عوامل آن تلاش دارند تا اولین نمایش فیلم سینمایی “ماهی و برکه” در جشنواره فیلم فجر باشد.

 

حضور فیلم سینمایی ماهی و برکه در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر می‌تواند تمامی امیدها برای کسب دومین سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را در دل سعید آقاخانی زنده نگه دارد.

 

آقاخانی امسال فیلم یک کیلو و بیست و یک گرم را در چرخه اکران داشت. فیلم سینمایی “یک کیلو و بیست و یک گرم” نخستین ساخته سینمایی “رحیم طوفان” پس از گذشت ۱۰ روز از اکران خود به فروش نامناسبی معادل ۲۸ میلیون تومان دست یافت.

 

این فیلم سال گذشته شانس خود را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آزمایش کرد اما هیات انتخاب این اثر را شایسته حضور در جشنواره ندانست و تنها سه ماه بعد جشنواره جهانی فیلم فجر “یک کیلو و بیست و یک گرم” را در جدول جشنواره ای خود قرار داد.

 

در خلاصه داستان “ماهی و برکه” آمده است: فیلم به زندگی مخترعی با نام علی یزدانی در ۳ دوره کودکی، نوجوانی و جوانی می پردازد. این مخترع در مسیر ساخت اختراعش دچار چالش هایی می شود که برای خانواده و اطرافیانش دردسرهایی را ایجاد می کند.

 

فیلم سینمایی ماهی و برکه,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران

 

علاوه بر سعید آقاخانی، بهناز جعفری، میرطاهر مظلومی، علیرضا استادی، مهسا هاشمی، باسط رضایی، مهرناز احدیان، ساغر کیان راستی، امیررضا فرامرزی، مهدی فقیه و مهرانه به نهاد در فیلم سینمایی “ماهی و برکه” به ایفای نقش پرداخته اند.

 

از دیگر عوامل فیلم سینمایی “ماهی و برکه” می توان به کارگردان: علی براتی، مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل‌بیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مسعود میمی، تدوین: حسن حسن‌دوست، نویسندگان: علی براتی، مهدی نامجو و محمد صادق باقری، صدابرداران: جهانگیر میرشکاری، مهدی ابراهیم زاده، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، مشاور کارگردان: سید حسین آزادی، طراح چهره پردازی: علی بهرامی‌فر، مدیر تولید: صادق ایزدخو، استوری بورد: علی امامزاده، فیلمبردار پشت صحنه: اصغر براتی، کارشناس آموزش و پرورش: ماشاالله امیدوارعسگری، مدیر تدارکات: علیرضا حیدرپناه، تهیه کننده: هادی انباردار، عکاس: امیر حق‌بر اشاره کرد.

 

فیلم سینمایی ماهی و برکه,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران

 

تبلیغات

برترین ها