1300369423

سه وزیر خارجه سابق آمریکا، مادلین آلبرایت، کالین پاول و هیلاری کلینتون قرار است در نقش‌هایی افتخاری در فصل جدید سریال تلویزیونی «مادام سکرتری» (خانم وزیر) که در ماه اکتبر سال جاری میلادی (پاییز امسال) پخش خواهد شد، حاضر شوند.

به گزارش ایران مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، مادلین آلبرایت، کالین پاول و هیلاری کلینتون در فصل جدید سریال آمریکایی «خانم وزیر» ایفای نقش می‌کنند.

به گزارش رویترز، شبکه تلویزیونی «سی بی اس» اعلام کرد سه وزیر خارجه سابق آمریکا، مادلین آلبرایت، کالین پاول و هیلاری کلینتون قرار است در نقش‌هایی افتخاری در فصل جدید سریال تلویزیونی «مادام سکرتری» (خانم وزیر) که در ماه اکتبر سال جاری میلادی (پاییز امسال) پخش خواهد شد، حاضر شوند.

باربارا هال، تهیه کننده اجرایی این سریال در این خصوص گفت: خوشحالم که این سه وزیر، بخشی از این فصل سریال ما باشند. این امتیازی است تا از دیدگاه آن‌ها استفاده کرده و در جلو و پشت صحنه با آن‌ها گفتگو کنیم.

سریال خانم وزیر که با بازی «الیزابت تیا لئونی» پخش می‌شود، در خصوص شخصیت داستانی به نام «الیزابت مک کورد» یک وزیر خارجه آمریکاست که تلاش دارد میان کار دیپلماتیک و زندگی شخصی و خانوادگی خود تعادل برقرارکند.