با ما همراه باشید

اخبار

فعلا فیلم «رحمان ۱۴۰۰» توقیف است/ معلوم نیست چه تصمیمی در مورد فیلم گرفته شود

منتشر شده

در

فیلم رحمان 1400,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران
منوچهر هادی، کارگردان فیلم «رحمان ۱۴۰۰» گفت: «تمام تلاش ما این است که فیلم دوباره به گیشه برگردد و مردم آن را ببینند. حیف است فیلمی که تا این حد مورد توجه قرار گرفته اکران خود را به اتمام نرساند، اما فعلا که توقیف هستیم و کاری نمی‌توان انجام داد.»

در آخرین ساعات روز گذشته فیلم «رحمان ۱۴۰۰» به خاطر حذف نکردن کامل برخی از صحنه‌های اعلامی از سوی شورای پروانه نمایش توقیف شد. پس از آن بود که منوچهر هادی کارگردان این فیلم اعلام کرد بر خلاف آنچه گفته شده نسخه اصلاح‌شده این فیلم در سینماها به نمایش درآمده است. امروز در واکنش به این اظهارات هادی، مدیرکل سینمای حرفه‌ای اعلام کرد از نظر حقوقی فعلا پخش‌کننده و تهیه‌کننده باید پاسخگوی این اتفاق باشند. این موضوع باعث شد تا منوچهر هادی، کارگردان فیلم «رحمان ۱۴۰۰» برای پیگیری در مورد سرنوشت فیلمش در وزارت ارشاد حاضر شود.

 

منوچهر هادی، کارگردان فیلم «رحمان ۱۴۰۰» در واکنش به تصمیم سازمان سینمایی مبنی بر توقیف این فیلم به اعتمادآنلاین گفت: «اکنون که با شما در حال صحبت هستم پشت در یکی از اتاق‌های وزارت ارشاد به همراه علی سرتیپی نشستیم تا اجازه بدهند داخل شویم و درباره فیلم توضیحاتی را ارائه دهیم، اما معلوم نیست چه تصمیمی اتخاذ شود.»

 

منوچهر هادی ادامه داد: «تمام تلاش ما این است که فیلم دوباره به گیشه برگردد و مردم آن را ببینند. حیف است فیلمی که تا این حد مورد توجه قرار گرفته اکران خود را به اتمام نرساند، اما فعلا که توقیف هستیم و کاری نمی‌توان انجام داد.»

 

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 9 =

تبلیغات

برترین ها