با ما همراه باشید

اخبار

فیلم ترسناک هالووین رتبه سی‌ام باکس آفیس جهانی را از آن خود کرد

منتشر شده

در

فیلم سینمایی ترسناک “هالووین” به کارگردانی “دیوید گوردون گرین” در کمتر از یک ماه اکران جهانی توانست با فروشی معادل ۲۳۰ میلیون دلار رتبه سی‌ام جدول فروش سینمای جهان را از آن خود نماید.

به گزارش میزان، فیلم سینمایی ترسناک “هالووین” به کارگردانی “دیوید گوردون گرین” در کمتر از یک ماه اکران جهانی توانست با فروشی معادل ۲۳۰ میلیون دلار رتبه سی‌ام جدول فروش سینمای جهان را از آن خود نماید.

 

سه فیلمنامه نویس نگارش این فیلم در ژانر وحشت را بر عهده داشته اند. “جف فردلی”، “دنی مک‌براید” و “دیوید گوردون گرین” نگارش این فیلمنامه را بر پایه رمان “شخصیت‌ها” اثر “جان کارپنتر” به نگارش در آورده اند.

 

جیمی لی کرتیس، ویرجینیا گاردنر، جودی گریر، نیک کسل، ویل پاتون و عمر درسی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم ترسناک هالووین به ایفای نقش پرداخته اند.

 

گورودن گرین به تازگی اکران فیلم سینمایی “قوی تر” را پشت سر گذاشته است. این فیلم روایت امید و تلاش برای زندگی است. قوی‌تر بر اساس داستانی واقعی و زندگی جان بوفمن ورزشکار انگلیسی از که پس از قطع پایش به علت یک حادثه همچنان به ورزش ادامه داده و به الگویی ورزشی مبدل می‌شود.

 

جیک گالینهال، تاتیانا مازلانی، میراندا ریچاردسون، کلنسی براون وپتی اونیل و کیت فیتزجرارد از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

فیلم سینمایی ترسناک هالووین,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

 تبلیغات

برترین ها