با ما همراه باشید

اخبار

محمدرضا هنرمند: دوست ندارم مثل بقیه هر سال فیلم بسازم

منتشر شده

در

محمدرضا هنرمند,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران
کارگردان فیلم سمفونی نهم گفت: من نمی‌دانم فعالیت و یا عدم فعالیت یک کارگردان سینما با چه متر و ملاکی بررسی می شود اما من دوست ندارم مثل بقیه سالی یک فیلم داشته باشم.

محمدرضا هنرمند نویسنده و کارگردان سینما در گفت‌وگو با میزان، در خصوص غیبت طولانی مدت خود در سینما گفت: من نمی‌دانم فعالیت و یا عدم فعالیت یک کارگردان سینما با چه متر و ملاکی بررسی می شود اما من دوست ندارم مثل بقیه سالی یک فیلم داشته باشم.

 

وی در همین راستا ادامه داد: من همیشه به دنبال یک کار خاص و ویژه هستم و دوست دارم فیلم خاص بسازم و کار متفاوت تولید کنم که این اتفاق بدون شک زمان‌بر خواهد بود. اتفاقی که در سینما به دنبال آن هستم چیزی فراتر از فیلمسازی صرف است.

 

کارگردان فیلم سمفونی نهم درباره شانزده سال غیبت خود در سینما تاکید کرد: من طی این چندین سال غیبتم در سینما به هیچ وجه بیکار نبودم. فیلم می‌دیدیم، مطالعه می کردم و سعی می‌کردم یک لحظه هم بیکار نمانم. البته در این میان فعالیتی هم در تلویزیون داشتم و سه سریال کاکتوس، زیر تیغ و آشپزباشی را کارگردانی کردم.

 

هنرمند دلیل نبود خود بعد فیلم عزیزم من کوک نیستم را اینگونه خاطرنشان کرد: طی این شانزده سال دوری ام از سینما مشغول کارهای دیگری بودم. البته این را هم بگویم که برخی مشکلات شخصی و گاهاً اتفاقات بیرونی نمی‌گذاشت تا بتوانم در سینما ورودی دوباره داشته باشم اما فکر می‌کنم سمفونی نهم بازگشت خوبی بود.

 

گفتنی است محمدرضا هنرمند آخرین بار و پیش از کارگردانی فیلم سمفونی نهم، در سال ۱۳۸۰ فیلم سینمایی عزیزم من کوک نیستم را کارگردانی کرده بود. دیدار، مرد عوضی، مومیایی ۳ و دزد عروسک‌ها از جمله آثار به یادماندنی هنرمند در عرصه سینما هستند.

 

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =

برترین ها