با ما همراه باشید

اخبار

«مرگ خاموش» به خارج از ایران رسید/ ساخت موسیقی و تدوین همزمان

منتشر شده

در

سريال مرگ خاموش,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران
سریال «مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری این روزها در حال انجام مراحل فنی است.

ابوالفضل صفری تهیه‌کننده «مرگ خاموش» که تصویربرداری این مجموعه را از تابستان سال جاری در تهران شروع کرده است درباره این مجموعه تلویزیونی به صبا گفت: تصویربرداری قسمت های داخل کشور انجام شده است و گروه برای تصویربرداری در لوکیشن های خارجی به یکی از کشورهای منطقه سفر کرده و ۱۰ جلسه تصویربرداری دارند.

 

وی در پایان درباره مراحل فنی سریال توضیح داد: مراحل فنی از جمله ساخت موسیقی توسط آرش بادپا و تدوین توسط حمید قربانی در حال انجام است.

 

نویسندگی سریال «مرگ خاموش» با هومان فاضل و حسین تراب نژاد است. 

 

این پروژه ۱۰۰ قسمتی به سه فصل متمادی و پشت سر هم تقسیم می‌شود و به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

 

«مرگ خاموش» به سفارش مرکز سیما فیلم تهیه می‌شود و سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری، رضا مولایی، سامیه لک، مهدخت مولایی، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، پرویز فلاحی پور، حمید شریف‌زاده و حسین سحرخیز در آن بازی دارند.

 

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

برترین ها