با ما همراه باشید

اخبار

نخستین تصاویر از فیلم سینمایی رمبو ۵ منتشر شد

منتشر شده

در

نخستین تصاویر از فیلم سینمایی “رمبو ۵” با بازی “سیلوستر استالونه” بازیگر مطرح سینمای اکشن هالیوود که حالا نامزدی جایزه اسکار را نیز در کارنامه دارد منتشر شد.

به گزارش میزان، نخستین تصاویر از فیلم سینمایی “رمبو ۵” با بازی “سیلوستر استالونه” بازیگر مطرح سینمای اکشن هالیوود که حالا نامزدی جایزه اسکار را نیز در کارنامه دارد منتشر شد.

 

به نظر می رسد این نسخه از فیلم سینمایی “رمبو” باز هم نگاهی به مشکلات جنگ ویتنام برای امریکایی ها خواهد داشت و هم اکنون حضور استالونه در این اثر قطعی شده است.

 

برمه غرق در خون و آتش است. کشتار مردم بی گناه به بدترین شکل به بهانه سرکوب شورشیان، تنها دلیل یک سرهنگ ارتشی روانی و پست‌فطرت است. جان رمبو با بازی سیلوستر استالونه سرباز بازنشسته ارتش آمریکا، در تایلند به کار صید ماهی مشغول است و زندگی آرامی دارد.

 

گروهی مدافع حقوق بشر و انسان دوست به سرپرستی مردی به نام مایکل با بازی پال شولتز از رمبو درخواست می‌کند تا آنها را برای رسدن به برمه همراهی کند.این بخشی از روایت کلی رمبو محسوب می شود و حال باید دید رمبو ۵ به چه داستانی خواهد پرداخت.

 

هنوز در خصوص سایر بازیگران و کارگردان فیلم صحبتی نشده اما بر اساس آخرین گزارشات این فیلم سال آینده میلادی کلید خواهد خورد. استالونه در حال حاضر پیشنهادات فراوانی را پیش رو می بیند که از جمله مهم‌ترین آنها می توان”نگهبانان کهکشان ۳” اشاره کرد.

 

سیلوستر استالونه,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

 

 ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 7 =

برترین ها