با ما همراه باشید

تلویزیون

وعده یک شبکه ماهواره‌ای برای پخش مصاحبه مهران مدیری با ناصر ملک مطیعی

در حالی که سال گذشته که مدیران سازمان صداوسیما اجازه پخش دو برنامه «دورهمی» و «من و شما» را با حضور ناصر ملک مطیعی ندادند، علیرضا امیرقاسمی مدیر شبکه ماهواره‌ای تپش اعلام کرد مصاحبه مهران مدیری با ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» را امشب ساعت ۲۲ از این شبکه پخش خواهد کرد.

منتشر شده

در


در حالی که سال گذشته که مدیران سازمان صداوسیما اجازه پخش دو برنامه «دورهمی» و «من و شما» را با حضور ناصر ملک مطیعی ندادند، علیرضا امیرقاسمی مدیر شبکه ماهواره‌ای طپش اعلام کرد مصاحبه مهران مدیری با ناصر ملک مطیعی در «دورهمی» را امشب ساعت ۲۲ از این شبکه پخش خواهد کرد.

حال اگر این قسمت از برنامه «دورهمی» امشب از این شبکه ماهواره‌ای به روی آنتن برود، این سوال پیش می‌آید این است که چگونه این برنامه بایگانی شده صداوسیما در اختیار شبکه طپش قرار گرفته است؟

البته در سال ۸۵ امیر قاسمی اعلام کرد که بازی‌های جام جهانی ۲۰۰۶ به طور مستقیم از شبکه تپش پخش خواهد شد اما با آغاز جام جهانی هیچ یک از بازی‌های این تورنمنت از این شبکه ماهواره‌ای به روی آنتن نرفت. حال باید تا ساعت ۲۲ امشب منتظر ماند و دید که آیا برنامه «دورهمی» با حضور مرحوم ناصر ملک مطیعی از این شبکه پخش خواهد شد یا خیر؟

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 2 =

تبلیغات

برترین ها